Mtb Preveza Team

Πρόσφατα Θέματα

» Πωλειται τιμονι κουρσας Profile Design
Τετ 10 Απρ 2013, 02:33 από Fanis.

» Σαββατο 2.2.2013 , MTB στην Πρέβεζα
Κυρ 27 Ιαν 2013, 07:45 από G-G-Fuego

» TZOUMERKA BIKE MARATHON 2012!!!
Παρ 25 Ιαν 2013, 19:58 από costas somiero

» DROSOPIGIRACE - SemiMarathon MountainBike Race
Σαβ 08 Σεπ 2012, 23:56 από nixterida

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ ΜΤΒ KCNC
Τρι 28 Αυγ 2012, 00:23 από petyrol

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ SANTA CRUZ-BLUR XC CARBON
Δευ 27 Αυγ 2012, 05:41 από leonidas

» bianchi oltre 2012 55cm
Τρι 21 Αυγ 2012, 04:20 από oetzirc

» πωλειται SCOTT RC.
Σαβ 11 Αυγ 2012, 05:11 από NONAME-CARBON

»  ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΛΑΚΚΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ-ΔΗΜΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Πεμ 09 Αυγ 2012, 21:28 από NONAME-CARBON

» sfendami adventure expirience
Τρι 10 Ιουλ 2012, 01:28 από leonidas

» πωλειται new scott 899
Κυρ 08 Ιουλ 2012, 10:49 από oetzirc

» Χ-POROS 2012! Το θρυλικό X-Poros γίνεται και πάλι φέτος ύστερα από παύση ενός έτους.
Τετ 04 Ιουλ 2012, 20:19 από petyrol

 

 

 

 

 

     

 

 

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 9300 θέματα σε 907 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 261

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η roros

Flagcounter

Ιούλιος 2018

ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

.

    <div align="center" id="FM_widget_share"></div>

    Sfendami 2011 mtb

    Μοιραστείτε
    avatar
    Sylvain
    XTR
    XTR

    Αριθμός μηνυμάτων : 2729
    Ηλικία : 49
    Τόπος : Preveza
    Ασχολίες : mou.tou.bou / music
    Registration date : 21/10/2008

    Sfendami 2011 mtb

    Δημοσίευση από Sylvain Την / Το Κυρ 17 Απρ 2011, 19:34

    1 1:23:47 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    2 1:24:40 386 ΜΑΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ 19-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    3 1:26:05 341 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ SPECIALIZED
    4 1:26:51 352 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   Β.Α.Ο.
    5 1:29:02 10 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    6 1:29:14 5 ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ GREECE
    7 1:29:49 202 ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19-39 ΜΑΝΔΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ - SPECIALIZED
    8 1:30:13 242 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 
    9 1:31:18 334 ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ   ΠΑΟΚ
    10 1:31:19 344 ΔΙΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   LIAKOS TEAM / PAOK
    11 1:33:06 222 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PODILATO.EU
    12 1:34:00 324 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΒΑΟ
    13 1:34:01 249 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΔΡΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    14 1:34:26 300 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΑΜΑ   TSAKIRIS SKI BIKE TEAM
    15 1:35:15 7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 19-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ TEAM PODILATOMANIA
    16 1:35:31 364 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
    17 1:37:09 209 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19-39 ΜΑΝΔΡΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ
    18 1:37:56 361 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΒΑΟ
    19 1:38:40 8 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19-39 ΠΗΛΙΟ  KΟΝΞ ΟΜ ΠΑΝΞ
    20 1:39:28 235 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19-39 ΠΡΕΒΕΖΑ   ΜΤΒ PREVEZA TEAM
    21 1:39:28 366 ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19-39 ΣΕΛΙ URBANBIKES
    22 1:39:45 369 ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΩΝ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ RED JEPPELIN
    23 1:39:46 204 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΔΡΑ - ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    24 1:40:17 233 GOBEL SYLVAN 40-49 ΠΡΕΒΕΖΑ   ΜΤΒ PREVEZA TEAM
    25 1:40:23 360 ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΩΝΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   RED ZEPPELIN
    26 1:41:12 36 ΠΕΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΠΡΕΒΕΖΑ
    27 1:41:19 135 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
    28 1:41:42 327 ΒΕΝΕΤΗΣ ΠΑΡΗΣ 19-39 ΓΕΡΑΚΑΣ   DYNO CYCLES - GHOST
    29 1:41:49 62 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPIN
    30 1:42:10 305 ΛΙΑΡΟΣ ΚΛΗΜΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΤΡΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    31 1:43:03 45 ΣΕΧΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 40-49 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    32 1:43:05 348 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49 ΑΘΗΝΑ   BN CYCLING
    33 1:44:05 243 ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50+ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ
    34 1:44:28 273 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19-39 ΚΑΒΑΛΑ   KAVALA NITRUS TEAM
    35 1:44:36 155 ΒΑΛΑΣΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ 
    36 1:44:52 347 KIMBLE TYLER 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΤΡΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    37 1:44:55 207 ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 19-39 ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ
    38 1:44:56 267 ΜΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-18 ΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΠΟ ΒΕΛΟΣ
    39 1:45:12 179 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΔΑΦΝΗ ΑΙΟΛΟΣ - CYCLIST.GR
    40 1:45:15 187 ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER TEAM
    41 1:45:24 287 ΓΙΔΑΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 19-39 ΚΟΥΦΑΛΙΑ   FORTIUS-GYM
    42 1:46:05 203 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣ. 19-39 ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ 
    43 1:46:17 190 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER TEAM
    44 1:46:22 11 ΛΑΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  1000 ΔΕΝΤΡΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    45 1:46:29 323 ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   CASA EROTICA
    46 1:46:45 310 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19-39 Ν. ΑΡΤΑΚΗ   ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
    47 1:47:01 337 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 40-49 ΞΑΝΘΗ SARIKOS BIKES/XANTHI TEAM
    48 1:47:03 342 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ   ΒΕΛΟΣ / ACTION BIKE
    49 1:47:40 262 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ ΑΘΗΝΑ   FOCUS - MBIKE
    50 1:47:48 265 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ   VOLOS BIKE
    51 1:48:20 353 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ
    52 1:49:32 291 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΡΑΦΗΝΑ   PROTYPO GYM RAFINA
    53 1:49:37 83 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΚΟΖΑΝΗ TEAM KOZANI
    54 1:49:59 111 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    55 1:50:02 263 ΓΙΑΝΝΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ   MPEE-TEAM
    56 1:50:27 168 ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-39 ΜΑΡΟΥΣΙ
    57 1:50:36 13 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΞΑΝΘΗ SARIKOS BIKES / XANTHI TEAM
    58 1:50:46 368 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ TZORTZOPOULOS BIKES
    59 1:51:26 127 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  1000 ΔΕΝΤΡΑ
    60 1:51:33 285 ΚΑΡΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
    61 1:51:38 44 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΆΡΗΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΑΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
    62 1:52:48 234 ΠΑΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΠΡΕΒΕΖΑ ΜΤΒ PREVEZA TEAM
    63 1:53:15 67 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
    64 1:53:18 77 ΔΕΛΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40-49 ΆΡΤΑ ΜΤΒ PREVEZA TEAM - ΑΡΤΑ
    65 1:53:19 109 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    66 1:53:20 39 ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ
    67 1:53:22 247 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   RED ZEPPELIN
    68 1:53:34 194 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ RED ZEPPELIN
    69 1:53:49 198 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ
    70 1:53:51 398 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    71 1:53:59 336 ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΕΔΕΣΣΑ
    72 1:54:04 293 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50+ ΡΑΦΗΝΑ   PROTYPO GYM RAFINA
    73 1:54:11 26 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ  DRASIBIKES KOMOTINI    
    74 1:54:15 105 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15-18 ΑΘΗΝΑ ΑΕΚ
    75 1:54:22 330 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    76 1:54:24 163 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 15-18 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
    77 1:54:42 166 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 15-18 ΔΡΑΜΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    78 1:54:55 136 ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
    79 1:55:03 218 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  ΗΡΑΚΛΗΣ
    80 1:55:04 64 ΔΟΒΡΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ  SARIKOS BIKES / XANTHI TEAM
    81 1:55:16 206 ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
    82 1:55:24 269 ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   E-BIKE / 1000 ΔΕΝΤΡΑ 
    83 1:55:33 99 ΔΡΟΣΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ
    84 1:55:39 345 ΣΚΕΜΙΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    85 1:55:40 139 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19-39 ΚΑΒΑΛΑ ΣΥΝΟΔΟΣ ΒΟΥΝΟΥ
    86 1:55:44 270 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ 19-39 ΚΑΒΑΛΑ   KAVALA NITRUS TEAM - DAIDALOS
    87 1:55:50 117 ΒΑΚΑΛΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    88 1:56:22 326 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 40-49 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ   IBIS CYCLES 
    89 1:56:22 357 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΛΚΗΣ 40-49   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΘΕΟΤΟΚΗΣ
    90 1:56:47 121 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ
    91 1:56:57 123 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ
    92 1:57:01 302 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    93 1:57:08 392 ΔΙΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    94 1:57:32 309 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 19-39  ΑΘΗΝΑ PALS 100
    95 1:57:34 375 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΕΛΟΣ
    96 1:57:49 275 ΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΤΡΑ
    97 1:58:01 114 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB SPECIALIZED
    98 1:58:43 33 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΚΕ 40-49 ΚΙΛΚΙΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
    99 1:59:00 387 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19-39 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    100 1:59:02 57 ΡΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    101 1:59:22 272 ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    102 1:59:42 277 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    103 1:59:43 201 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19-39 ΑΧΑΡΝΕΣ BN CYCLING TEAM
    104 1:59:45 314 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ
    105 2:00:01 301 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 19-39 ΚΑΒΑΛΑ   TSAKIRIS SKI BIKE TEAM
    106 2:00:10 283 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΤΡΑ 
    107 2:00:23 389 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    108 2:00:31 113 ΠΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    109 2:00:50 42 ΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19-39 ΣΕΡΡΕΣ
    110 2:01:04 224 ΜΑΝΖΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
    111 2:01:48 295 ΜΕΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50+ ΝΑΟΥΣΑ   ΠΟΦΥΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
    112 2:01:55 254 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ - 1000 ΔΕΝΤΡΑ 
    113 2:02:04 320 ΛΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 19-39 ΣΑΜΟΣ   SAMOS BIKERS
    114 2:02:10 231 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ
    115 2:02:15 140 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 40-49 ΔΡΑΜΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    116 2:02:29 308 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 19-39  ΑΘΗΝΑ ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
    117 2:02:50 92 ΝΑΪΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  RED ZEPPELIN
    118 2:03:03 63 ΙΒΑΝΩΦ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPIN
    119 2:03:58 297 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    120 2:04:09 97 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    121 2:04:20 24 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ  DRASIBIKES KOMOTINI
    122 2:04:21 260 ΜΩΡΑΓΙΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19-39 ΠΗΛΙΟ SXITSOURAVLI TEAM
    123 2:04:25 377 ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19-39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    124 2:04:28 115 ΜΠΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    125 2:04:52 199 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 19-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ NΟΜΑΣ MEGA BIKE
    126 2:04:53 17 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19-39 ΚΟΡΩΠΙ ICYCLING.GR
    127 2:04:59 331 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ 19-39 ΚΑΒΑΛΑ   KAVALA NITRUS TEAM
    128 2:05:09 16 ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 19-39 ΚΙΛΚΙΣ  ΠΑΜΕ ΠΕΤΑΛΙ
    129 2:05:11 396 ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19-39 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ
    130 2:05:13 6 ΜΑΜΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΤΡΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    131 2:05:46 196 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRASIBIKES RODOPIS
    132 2:06:15 40 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ  ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ
    133 2:06:20 197 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΒΟΛΟΣ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    134 2:06:30 332 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50+ ΣΕΡΡΕΣ   ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ
    135 2:06:33 229 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜ. 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    136 2:06:37 296 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    137 2:06:40 370 ΚΩΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    138 2:06:45 338 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ 
    139 2:06:50 141 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ 40-49 ΔΡΑΜΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    140 2:07:12 303 ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+ ΆΝΟΙΞΗ   AMON GROUP
    141 2:07:21 129 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ
    142 2:07:25 108 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΠΟΦΥΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
    143 2:07:35 246 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   RED ZEPPELIN
    144 2:08:13 51 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    145 2:08:27 405 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19-39 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    146 2:09:07 161 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    147 2:09:50 46 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
    148 2:10:03 68 ΝΤΕΜΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ 
    149 2:10:28 70 ΜΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 19-39 ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    150 2:10:29 146 CONDREA ANDREI 19-39 ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    avatar
    Sylvain
    XTR
    XTR

    Αριθμός μηνυμάτων : 2729
    Ηλικία : 49
    Τόπος : Preveza
    Ασχολίες : mou.tou.bou / music
    Registration date : 21/10/2008

    Απ: Sfendami 2011 mtb

    Δημοσίευση από Sylvain Την / Το Κυρ 17 Απρ 2011, 19:35

    151 2:10:36 192 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PSYCHOHILLERS DH TEAM
    152 2:11:28 381 ΣΟΠΕΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    153 2:11:35 335 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 40-49 ΕΔΕΣΣΑ  
    154 2:11:42 71 ΣΤΑΣΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19-39 ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    155 2:12:09 266 ΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ   VOLOS BIKE
    156 2:12:24 169 ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPIN
    157 2:12:30 59 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛ. 19-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    158 2:13:45 94 ΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19-39 ΆΝΟΙΞΗ ICYCLING.GR
    159 2:14:01 47 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ
    160 2:14:04 290 ΛΙΧΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    161 2:14:08 391 ΔΟΥΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19-39 ΚΑΤΕΡΙΝΗ  
    162 2:14:16 61 ΒΑΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  SPIN
    163 2:14:27 388 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    164 2:14:36 238 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΠΕΙΡΑΙΑΣ   THULE TRIM TEAM
    165 2:14:42 159 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19-39 ΠΑΤΡΑ ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ 
    166 2:14:49 176 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ
    167 2:14:51 186 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER TEAM
    168 2:14:52 304 ΚΑΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΓΕΡΑΚΑΣ
    169 2:15:17 50 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    170 2:15:19 315 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ   ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
    171 2:15:26 34 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ 40-49 ΆΡΤΑ MEGA BIKE ARTAS /  ΝΟΜΑΣ
    172 2:15:36 85 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ CYCLOTRON
    173 2:16:08 145 ΠΕΪΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 ΔΡΑΜΑ 
    174 2:16:12 208 ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 19-39 ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ
    175 2:16:14 29 ΝΤΕΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 ΚΙΛΚΙΣ DEK BIKES
    176 2:16:55 110 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED
    177 2:17:10 217 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15-18 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ BIKE CLUB
    178 2:17:15 406 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 ΚΙΛΚΙΣ
    179 2:17:32 274 ΚΕΦΑΛΑΣ ΤΑΣΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   RED ZEPPELIN
    180 2:17:45 72 ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19-39 ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    181 2:17:47 73 ΒΛΑΧΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 19-39 ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    182 2:18:00 329 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΤΡΑ
    183 2:18:02 358 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ 40-49   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΘΕΟΤΟΚΗΣ GIANT
    184 2:18:09 221 ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15-18 ΠΕΥΚΑ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
    185 2:18:21 298 ΛΑΖΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    186 2:18:38 150 ΚΑΛΟΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ
    187 2:18:46 403 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    188 2:19:34 219 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19-39 ΛΑΡΙΣΑ 
    189 2:19:41 239 ΚΟΜΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15-18 ΑΘΗΝΑ   THULE TRIM TEAM
    190 2:19:48 307 ΔΑΛΑΚΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19-39 ΚΙΛΚΙΣ   ΠΑΜΕ ΠΕΤΑΛΙ
    191 2:19:50 174 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPIN
    192 2:21:02 137 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΤΕΛΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DIGITAL HEARING
    193 2:21:15 214 ΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15-18 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ BIKE CLUB
    194 2:21:23 284 ΑΚΟΒΙΤΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΠΡΕΒΕΖΑ  ΜΤΒ PREVEZA TEAM
    195 2:21:30 393 ΜΑΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    196 2:21:48 404 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    197 2:21:51 372 ΘΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15-18 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    198 2:21:54 259 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘ. 19-39 ΧΑΛΑΝΔΡΙ   SXITSOURAVLI TEAM
    199 2:22:14 87 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ THEBICYCLESHOP.GR
    200 2:22:43 306 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19-39 ΚΙΛΚΙΣ   ΠΑΜΕ ΠΕΤΑΛΙ
    201 2:22:55 185 ΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER TEAM
    202 2:22:59 156 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-39 ΚΑΒΑΛΑ
    203 2:23:02 399 ΧΑΡΟΥΜΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 50+ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    204 2:23:08 286 ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΚΟΥΦΑΛΙΑ   FORTIUS-GYM
    205 2:23:13 189 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER TEAM
    206 2:24:27 27 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ  DRASIBIKES KOMOTINI
    207 2:24:35 104 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19-39 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ  ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    208 2:25:23 401 ΚΟΥΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    209 2:25:37 48 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRASI BIKE KOMOTINI
    210 2:26:43 88 ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ THEBICYCLESHOP.GR
    211 2:26:46 346 ΚΑΜΙΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΧΑΝΙΑ   MINOAN CAMP GIRLZ
    212 2:26:58 28 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 19-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRASIBIKES KOMOTINI
    213 2:27:43 86 ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ THEBICYCLESHOP.GR
    214 2:27:46 170 ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    215 2:28:32 124 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ
    216 2:28:44 212 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15-18 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ BIKE CLUB
    217 2:29:01 195 ΛΥΤΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    218 2:30:10 240 ΔΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ   EVOLUTION BIKES TEAM
    219 2:30:14 289 ΜΠΑΙΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ   ΕΠΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    220 2:30:16 30 ΧΟΥΤΖΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 50+ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 
    221 2:30:18 31 ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19-39 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    222 2:30:45 256 ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15-18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΒΑΟ
    223 2:30:53 397 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    224 2:31:01 400 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ ΣΕΡΡΕΣ
    225 2:31:06 333 ΚΟΚΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ
    226 2:31:22 350 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19-39 ΑΡΙΔΑΙΑ   Ε.Ο.Σ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
    227 2:31:37 12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΙΚΗ Γ ΞΑΝΘΗ SARIKOS BIKES / XANTHI TEAM
    228 2:31:39 38 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 ΑΙΓΙΝΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ  ACTION BIKE CLUB / SPECIALIZED 
    229 2:31:45 343 ΜΠΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   SPIN
    230 2:31:55 292 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 40-49 ΡΑΦΗΝΑ   PROTYPO GYM RAFINA
    231 2:31:59 182 ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ ΠΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    232 2:32:01 213 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 19-39 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ BIKE CLUB
    233 2:32:04 278 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 19-39 ΛΑΡΙΣΣΑ   ΚΤΜ PRO TEAM
    234 2:32:38 80 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΗΣ 19-39 ΚΟΖΑΝΗ TEAM KOZANI
    235 2:33:08 122 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ
    236 2:33:39 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI TEAM
    237 2:34:19 130 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ
    238 2:34:22 143 ΛΙΑΝΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ  XANTHI TEAM
    239 2:34:25 184 ΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΘΗΝΑ
    240 2:34:47 390 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
    241 2:35:09 149 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ
    242 2:35:26 294 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    243 2:35:48 162 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+ ΒΥΡΩΝΑΣ
    244 2:36:03 299 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ ΔΡΑΜΑ   ΤSAKIRIS SKI BIKE TEAM
    245 2:36:06 158 ΙΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    246 2:36:37 359 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ   19-38 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ΘΕΟΤΟΚΗΣ GIANT
    247 2:37:37 385 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    248 2:39:00 319 ΚΟΡΟΜΠΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΑΘΗΝΑ
    249 2:40:27 382 ΜΟΓΛΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΑΜΥΝΤΑΙΟ
    250 2:40:30 60 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    251 2:40:49 191 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    252 2:42:20 74 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-39 ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ
    253 2:42:23 223 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
    254 2:42:33 379 ΚΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 19-39 ΣΕΡΡΕΣ
    255 2:44:25 76 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 19-39 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΜΕ ΠΕΤΑΛΙ
    256 2:44:50 339 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   1000 ΔΕΝΤΡΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ
    257 2:44:52 250 ΓΚΡΕΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   PHP ADDICTS
    258 2:44:54 228 ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    259 2:45:07 175 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΛΑΜΙΑ ΠΟ ΒΟΛΟΣ
    260 2:45:40 354 ΠΡΑΣΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΑΙΓΙΝΙΟ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΑΙΓΙΝΙΟΥ
    261 2:46:04 321 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 19-39 ΚΟΡΥΦΗ ΗΜΑΘ.
    262 2:46:07 58 ΡΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    263 2:46:21 349 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19-39 ΓΛΥΦΑΔΑ
    264 2:46:40 69 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 19-39 ΣΦΕΝΔΑΜΗ  SMF / PAOK
    265 2:46:50 98 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΛΟΥΤΡΑΚΙ
    266 2:47:11 318 ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΒΕΡΟΙΑ
    267 2:47:57 43 ΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ
    268 2:48:03 120 ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SARIKOS BIKES / XANTHI TEAM
    269 2:48:11 167 ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50+ ΔΡΑΜΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    270 2:48:25 138 ΔΕΤΕΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DIGITAL HEARING
    271 2:48:27 147 ΜΟΥΧΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DIGITAL HEARING
    272 2:48:35 328 ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ
    273 2:48:44 205 ΟΡΝΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-49 ΠΥΛΑΙΑ  ΕΑΘ ΈΝΩΣΗ ΑΥΤΟΔΥΤΩΝ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
    274 2:48:53 171 ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    275 2:48:56 173 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
    276 2:48:57 172 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
    277 2:48:58 261 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ   ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 
    278 2:49:04 84 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΤΡΑ / PODILATORAMA
    279 2:49:10 89 ΜΑΡΙΝΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ / PODILATORAMA
    280 2:49:13 41 ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19-39 ΣΕΡΡΕΣ
    281 2:49:28 188 ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ BIKE CENTER TEAM
    282 2:49:42 355 ΠΕΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    283 2:51:36 53 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 ΈΔΕΣΣΑ
    284 2:51:47 384 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19-39 ΣΕΡΡΕΣ
    285 2:51:48 383 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ ΣΕΡΡΕΣ
    286 2:51:50 66 ΜΕΛΕΓΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 50+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    287 2:51:52 56 ΦΥΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    288 2:52:30 183 ΑΡΜΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ
    289 2:52:30 378 ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΥ ΆΝΝΑ Γ ΞΑΝΘΗ  SARIKOS BIKES / ΧANTHI TEAM
    290 2:53:09 54 ΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    291 2:53:18 126 ΑΡΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 19-39 ΧΑΛΚΙΔΑ
    292 2:53:27 32 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 40-49 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΜΕ ΠΕΤΑΛΙ
    293 2:54:24 211 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-18 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ BIKE CLUB
    294 2:57:44 371 ΘΕΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    295 2:59:34 55 ΤΙΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    296 2:59:55 312 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    297 3:00:23 279 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19-39 ΛΑΡΙΣΣΑ 
    298 3:00:47 14 ΤΑΤΣΙΟΥ ΣΑΡΙΚΟΥ ΈΛΕΝΑ Γ ΞΑΝΘΗ SARIKOS BIKES / XANTHI TEAM
    299 3:02:26 119 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 19-39 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
    300 3:06:23 374 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    301 3:07:09 322 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19-39 ΛΙΤΟΧΩΡΟ
    302 3:08:19 281 ΑΝΔΡΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   0 REZOUS
    303 3:11:51 164 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+ ΔΡΑΜΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    304 3:11:52 165 ΠΕΚΤΕΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ Γ ΔΡΑΜΑ ΑΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
    305 3:14:02 154 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ 
    306 3:15:55 210 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 15-18 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ BIKE CLUB
    307 3:16:17 225 ΣΕΡΓΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19-39 ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
    308 3:16:19 226 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19-39 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    309 3:16:31 151 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19-39 ΞΑΝΘΗ SARIKOS BIKES
    310 3:18:19 101 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SAVIORS
    311 3:18:24 90 ΤΖΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ
    312 3:18:45 227 ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    313 3:22:39 100 ΜΥΛΩΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
    314 3:32:26 142 ΚΩΤΤΗ ΛΙΝΑ Γ ΞΑΝΘΗ XANTHI TEAM
    315 3:32:27 230 ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    316 3:33:54 363 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40-49   ΣΦΕΝΔΑΜΗ 
    317 3:34:58 365 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΙΔΩΝ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
    DNF 9 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 19-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ TEAM PODILATOMANIA
    DNF 15 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΔΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    DNF 18 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
    DNF 20 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 19-39 WINNENDEN  SMF TEAM
    DNF 22 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ  DRASIBIKES KOMOTINI
    DNF 23 ΠΑΛΕΣ ΦΥΔΑΝΗΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRASIBIKES KOMOTINI
    DNF 25 ΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRASIBIKES KOMOTINI
    DNF 35 ΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 19-39 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
    DNF 75 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 ΚΙΛΚΙΣ Ο.Σ.ΠΕ.Γ.
    DNF 82 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 40-49 ΚΟΖΑΝΗ KOZANI TEAM
    DNF 93 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50+ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΣ
    DNF 95 ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    DNF 103 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    DNF 118 ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI MTB TEAM
    DNF 125 ΦΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΧΑΛΚΙΔΑ 
    DNF 131 ΛΟΪΖΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ 19-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ
    DNF 132 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15-18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ
    DNF 133 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 19-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ
    DNF 134 ΜΕΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15-18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ  ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ
    DNF 148 ΚΡΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 40-49 ΓΡΕΒΕΝΑ ΕΠΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    DNF 152 ΡΟΥΣΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 19-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ  ΝΟΜΑΣ / ΜEGA BIKE
    DNF 177 ΤΟΤΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ  ZSARNA
    DNF 178 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19-39 ΓΡΕΒΕΝΑ ZSARNA
    DNF 180 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15-18 ΓΡΕΒΕΝΑ ΕΠΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    DNF 181 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 19-39 ΑΘΗΝΑ
    DNF 193 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 19-39 ΚΗΦΙΣΣΙΑ
    DNF 241 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19-39 ΛΑΡΙΣΑ 
    DNF 251 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50+ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ   ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
    DNF 253 ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50+ ΗΡΑΚΛΕΙΟ   ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
    DNF 255 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ. 50+ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ   ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
    DNF 257 ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΗΡΑΚΛΕΙΟ   ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
    DNF 258 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50+ ΗΡΑΚΛΕΙΟ   ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
    DNF 264 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΆΚΗΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ   VOLOS BIKE
    DNF 268 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ   VOLOS BIKE
    DNF 271 ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    DNF 276 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19-39 ΗΡΑΚΛΕΙΟ   ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
    DNF 280 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 40-49 ΣΕΡΡΕΣ   ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ
    DNF 316 ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ  ΔΙΚΤΥΑΔΕΣ UTH
    DNF 317 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19-39 ΒΟΛΟΣ   ΔΙΚΤΥΑΔΕΣ
    DNF 340 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 19-39 ΧΑΝΙΑ   Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
    DNF 351 ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   ROUT - MANIAC
    DNF 356 ΝΙΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 19-39 ΕΛΑΣΣΟΝΑ   BIKE PARK TEAM
    DNF 367 ΞΑΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    DNF 373 ΜΑΤΖΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MOTOSPORT
    DNF 376 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SARIKOS BIKES
    DNF 380 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 50+ ΚΙΛΚΙΣ
    DNF 394 ΜΠΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 19-39 ΛΑΡΙΣΣΑ
    DNF 395 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19-39 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ
    DNS 200 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 19-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΟΜΑΣ MEGA BIKE
    DNS 325 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 40-49 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ IBIS CYCLES  

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 16 Ιουλ 2018, 21:00